Ιστορικό Διοικητικών Συμβουλίων Σωματείου Εργαζομένων ΕΚΑΒ
Διοικητικό Συμβούλιο (από 30.10.2014 έως 20.11.2017)
Πρόεδρος: Μαθιόπουλος Γεώργιος
Γεν. Γραμματέας: Μπαρκονίκος Χρήστος
Αντιπρόεδρος: Τσιατσιάνης Θεοφάνης
Ταμίας: Γκουβέρου Αθανασία
Αναπληρωτής Γραμματέας: Παπαδήμας Σταύρος
Οργανωτικός Γραμματέας: Κλάρας Βασίλειος
Αναπληρωτής Ταμίας: -
Μέλος: Γιαννακός Δημοσθένης
Μέλος: Χουλιάρας Βασίλειος
Μέλος: Καλτσούδας Γεώργιος
Μέλος: Σίνογλου Σάββας
Μέλος: Δράνιας Βασίλειος
Διοικητικό Συμβούλιο (από 3.11.2011 έως 29.10.2014)
Πρόεδρος: Χούσος Ιωάννης
Γεν. Γραμματέας: Κιτσόπουλος Αλέξιος
Αντιπρόεδρος: Καλτσούδας Γεώργιος
Ταμίας: Τσιατσιάνης Θεοφάνης
Αναπληρωτής Γραμματέας: Μαλτέζος Χρήστος
Οργανωτικός Γραμματέας: Μπαρκονίκος Χρήστος
Αναπληρωτής Ταμίας: Ζέρβας Θεόδωρος
Μέλος: Μαλτέζος Χρήστος
Μέλος: Μαθιόπουλος Γεώργιος
Μέλος: Ραχούτης Νώντας
Μέλος: Καναράς Παναγιώτης
Μέλος: Κυρίτσης Ελευθέριος
Διοικητικό Συμβούλιο (από 18.6.2009 έως 2.11.2011)
Πρόεδρος: Κωνσταντίνου Θεόδωρος
Γεν. Γραμματέας: Κιτσόπουλος Αλέξιος
Αντιπρόεδρος: Ζέρβας Θεόδωρος
Ταμίας: Τσιατσιάνης Θεοφάνης
Β Γραμματέας: Βουλής Δημήτριος
Οργανωτικός Γραμματέας:Καλτσούδας Γεώργιος
Μέλος: Μαλτέζος Χρήστος
Μέλος:Χούσος Ιωάννης
Μέλος: Μαθιόπουλος Γεώργιος
Μέλος: Μαρκόπουλος Νικόλαος
Μέλος: Κυρίτσης Ελευθέριος
Διοικητικό Συμβούλιο (από 19.5.2006 έως 18.6.2009)
Πρόεδρος: Μπαρκονίκος Χρήστος
Γεν. Γραμματέας: Τσατσάκης Κωνσταντίνος
Αντιπρόεδρος: Γιαννακός Δημοσθένης
Ταμίας:Κυρίτσης Ελευθέριος
Μέλος: Χούσος Ιωάννης
Μέλος:Μαλτέζος Χρήστος
Μέλος: Αναγνώστου Αναστάσιος
Μέλος: Ζέρβας Θεόδωρος
Μέλος:Ευθυμιάτος Ευστάθιος έως 7.5.2007
Κωνσταντίνου Θεόδωρος
Διοικητικό Συμβούλιο (από 8.12.2003 έως 19.5.2006)
Πρόεδρος: Μπαρκονίκος Χρήστος
Γεν. Γραμματέας: Χούσος Ιωάννης
Αντιπρόεδρος: Κυρίτσης Ελευθέριος
Ταμίας:Μαθιόπουλος Γεώργιος
Μέλος: Γιαννακός Δημοσθένης
Μέλος:Αναγνώστου Αναστάσιος
Μέλος: Μπίτσικας Σπύρος
Μέλος: Μπράτσος Παναγιώτης - Αλεξόπουλος Δημήτριος
Μέλος:Βουλής Δημήτριος
Διοικητικό Συμβούλιο (από 18.10.2001 έως 8.12.2003)
Πρόεδρος: Μπαρκονίκος Χρήστος
Γεν. Γραμματέας: Κυρίτσης Ελευθέριος
Αντιπρόεδρος: Μπράτσος Παναγιώτης
Ταμίας:Σταυρακάκη Χριστίνα
Β Γραμματέας:Κωστόπουλος Ζαφείρης
Μέλος:Θεοδωρόπουλος Ηλίας
Μέλος: Καραβαγγέλης Αθανάσιος
Μέλος: Ευθυμιάτος Ευστάθιος
Μέλος:Μπλουγουράς Παναγιώτης
Διοικητικό Συμβούλιο (από 01.10.1998 έως 18.10.2001)
Πρόεδρος: Μπράτσος Παναγιώτης
Γεν. Γραμματέας:Κερεμετζίδης Χαρίτος
Αντιπρόεδρος:Πουλακίδας Κωνσταντίνος έως 29.02.2000
Αντιπρόεδρος (από 29.02.2000): Κωστόπουλος Ζαφείρης
Ταμίας:Χρονόπουλος Θεόδωρος
Μέλος:Αλεξόπουλος Δημήτριος έως 29.02.2000
Κωστόπουλος Ζαφείρης
Μέλος:Ευθυμιάτος Ευστάθιος έως 13.01.2000
Λαδιανός Σπύρος
Μέλος: Λασκαράτος Γεράσιμος έως 30.05.2000
Ιωαννόπουλος Πάρης
Μέλος:Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος έως 09.11.2000
Μέλος:Γεράσοβιτς Πέτρος έως 09.11.2000
Διοικητικό Συμβούλιο (από 22.2.1995 έως 01.10.1998)
Πρόεδρος: Μπράτσος Παναγιώτης
Γεν. Γραμματέας: Κωστόπουλος Ζαφείρης
Αντιπρόεδρος: Δάτσικας Ιωαννης έως 14.4.1997
Κερεμετζίδης Χαρίτος
Αντιπρόεδρος (απο 14.4.1997): Κουτράκης Ελευθέριος
Ταμίας:Κοκμοτός Ανδρέας
Β Γραμματέας:Αναγνώστου Αναστάσιος
Μέλος: Αλεξόπουλος Δημήτριος
Μέλος: Κουτράκης Ελευθέριος
Μέλος: Αγελαδόπουλος Δημήτριος
Μέλος:Γεράσοβιτς Πέτρος
Διοικητικό Συμβούλιο (από 25.4.1991 έως 22.2.1995)
Πρόεδρος: Αλεξόπουλος Δημήτριος
Γεν. Γραμματέας: Πριόβολος Δημήτριος έως 24.1.1992
Γεν. Γραμματέας (από 24.1.1992): Γκίνης Αναστάσιος
Αντιπρόεδρος:Μπράτσος Παναγιώτης
Ταμίας:Φλώρος Ιωάννης
Μέλος:Γκίνης Αναστάσιος έως 17.2.1993
Δάτσικας Ιωάννης
Μέλος:Βουλής Δημήτριος
Μέλος:Σωπασής Νικόλαος έως 17.9.1992
Αγελαδόπουλος Δημήτριος
Μέλος:Πουλακίδας Κωνσταντίνος έως 28.4.1993
Μπαταργιάς Χρήστος
Μέλος:Γεράσοβιτς Πέτρος
Μοριοδότηση Κριτηρίων Μετακινήσεων Εντός Διεύθυνσης Υπαλλήλων του ΕΚΑΒ
Μοριοδότηση Κριτηρίων Μετακινήσεων Υπαλλήλων του ΕΚΑΒ
Υπολογισμός Μορίων Μετακίνησης Εντός Διεύθυνσης
Πρακτικά Διοικητικών Συμβουλίων
»Πρακτικά Έτους: 2014
περισσότερα»
Είσοδος Χρήστη
Username
Password
Newsletter
Καταχωρείστε το e-mail σας και μάθετε όλα τα Νέα του σωματείου μας.